×
×
Locked In
Locked in interaktif odadan kaçış oyunudur. İpuçlarını topla, bulmacaları çöz, kendini ve grubunu bu sıradışı ortamdan kurtar.
110,00
Bilet Al
ArcKids
Arckids Eğlence Merkezi; çocukların bilişsel, duyuşsal ve psiko-motor gelişimlerini çeşitli aktivite ve etkinliklerle desteklemektedir.
Fantasyland
Fantasyland 3 katlı Oyun Merkezi 100 civarında değişik eğlence makinası, oyun similatörleri ve çok çeşitli oyun makinaları ile hizmetinizde.
1,00
Bilet Al
Joyland
Joyland ile 7'den 77'ye EĞLENCE zamanı.
Altınköy Açık Hava Müzesi
100 yıl öncesinin köy hayatını “Altınköy” Ankaralıların ayağına getirdi. 1930’larda, Anadolu’nun bir köyünde ne varsa, bu köyde de hepsi var.
5,00
Bilet Al
Ali Kuşcu Gökbilim Merkezi
Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi, 10 D simülasyon salonlarında 3D gözlükler ve 6 eksene hareket edebilen özel koltuklarda film keyfi yaşatıyoruz.
Anadolu Medeniyetleri Müzesi
Medeniyetleri Müzesi, Veli Mahmud Paşa; diğeri Rum Mehmet Paşa tarafından inşa ettirilen 15. yüzyıla ait 2 Osmanlı yapısında konuklarını ağırlıyor.
Tepetaklak Ev
Ters evde, çocuk oyun odası, genç çiftlerin oturma odası ve mutfak gibi farklı alanlar var. Evimizde her kitleye hitap eden farklı bir köşe bulunuyor…
Snowland
Dağ ve Kayak havası bu tesiste aradığınız her şey mevcut olacak, bunda sonra kayaklarınızı alıp km lerce yol gitmenize gerek kalmayacak.
Harikalar Diyarı
Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı, Ailenizle bir çok sportif ve kültürel alanda faaliyeti bir arada yapmanın tek adresi.
Aqua Vega Akvaryum
Bu atmosferde dünya denizleri ve nehirlerinden getirilmiş büyüleyici canlıların dünyasına konuk olacaksınız...
Elmadağ Kayak Merkezi
Elmadağ Kayak Merkezi, Ankara'nın 17 km güneydoğusunda, Elmadağ'ın kuzey yamacında yer alan bir kayak merkezidir.