×
×
Locked In
Locked in interaktif odadan kaçış oyunudur. İpuçlarını topla, bulmacaları çöz, kendini ve grubunu bu sıradışı ortamdan kurtar.
Bilgi Al
ArcKids
Arckids Eğlence Merkezi; çocukların bilişsel, duyuşsal ve psiko-motor gelişimlerini çeşitli aktivite ve etkinliklerle desteklemektedir.
Bilgi Al
Fantasyland
Fantasyland 3 katlı Oyun Merkezi 100 civarında değişik eğlence makinası, oyun similatörleri ve çok çeşitli oyun makinaları ile hizmetinizde.
1,00
Bilet Al
Joyland
Joyland ile 7'den 77'ye EĞLENCE zamanı.
Bilgi Al
Altınköy Açık Hava Müzesi
100 yıl öncesinin köy hayatını “Altınköy” Ankaralıların ayağına getirdi. 1930’larda, Anadolu’nun bir köyünde ne varsa, bu köyde de hepsi var.
2,00
Bilet Al
Ali Kuşcu Gökbilim Merkezi
Ali Kuşçu Gökbilim Merkezi, 10 D simülasyon salonlarında 3D gözlükler ve 6 eksene hareket edebilen özel koltuklarda film keyfi yaşatıyoruz.
Bilgi Al
Anadolu Medeniyetleri Müzesi
Medeniyetleri Müzesi, Veli Mahmud Paşa; diğeri Rum Mehmet Paşa tarafından inşa ettirilen 15. yüzyıla ait 2 Osmanlı yapısında konuklarını ağırlıyor.
Bilgi Al
Tepetaklak Ev
Ters evde, çocuk oyun odası, genç çiftlerin oturma odası ve mutfak gibi farklı alanlar var. Evimizde her kitleye hitap eden farklı bir köşe bulunuyor…
Bilgi Al
Snowland
Dağ ve Kayak havası bu tesiste aradığınız her şey mevcut olacak, bunda sonra kayaklarınızı alıp km lerce yol gitmenize gerek kalmayacak.
Bilgi Al
Harikalar Diyarı
Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı, Ailenizle bir çok sportif ve kültürel alanda faaliyeti bir arada yapmanın tek adresi.
Bilgi Al
Aqua Vega Akvaryum
Bu atmosferde dünya denizleri ve nehirlerinden getirilmiş büyüleyici canlıların dünyasına konuk olacaksınız...
Bilgi Al
Elmadağ Kayak Merkezi
Elmadağ Kayak Merkezi, Ankara'nın 17 km güneydoğusunda, Elmadağ'ın kuzey yamacında yer alan bir kayak merkezidir.
Bilgi Al